Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

A La Champagne 3***, Praha

Snadná online rezervace A La Champagne a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) A La Champagne (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) A La Champagne. Každý pokoj, či ubytovací jednotka A La Champagne může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku A La Champagne se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte A La Champagne vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

A La Champagne 3*** (Apartmány), Praha

19 Preslova, Praha 5, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

A La Champagne
A La Champagne 1A La Champagne 2A La Champagne 3A La Champagne 4A La Champagne 5A La Champagne 6A La Champagne 7A La Champagne 8A La Champagne 9A La Champagne 10A La Champagne 11A La Champagne 12A La Champagne 13A La Champagne 14A La Champagne 15A La Champagne 16A La Champagne 17A La Champagne 18

A La Champagne je apartmán, který se nachází v Praze, 1,4 km od Karlova mostu a 1,5 km od Vyšehradu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Kuchyň je vybavená mikrovlnnou troubou, toustovačem a kávovarem. Nechybí ložní prádlo ani ručníky a stravovat se zde můžete samostatně.

A La Champagne stojí 1,7 km od Václavského náměstí a od Pražského orloje. Na Letiště Václava Havla Praha je to 11 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (A La Champagne)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek), Parkování na ulici

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (A La Champagne)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (A La Champagne)

Informujte prosím A La Champagne o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V případě předčasného odjezdu Vám bude účtována celková částka za pobyt. V tomto ubytováni se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.