Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartments Resslova by The Dancing House, Praha

Snadná online rezervace Apartments Resslova by The Dancing House a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartments Resslova by The Dancing House (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartments Resslova by The Dancing House. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartments Resslova by The Dancing House může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartments Resslova by The Dancing House se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartments Resslova by The Dancing House vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Apartments Resslova by The Dancing House (Apartmány), Praha

1 Resslova, Praha 2, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartments Resslova by The Dancing House
Apartments Resslova by The Dancing House 1Apartments Resslova by The Dancing House 2Apartments Resslova by The Dancing House 3Apartments Resslova by The Dancing House 4Apartments Resslova by The Dancing House 5Apartments Resslova by The Dancing House 6Apartments Resslova by The Dancing House 7Apartments Resslova by The Dancing House 8Apartments Resslova by The Dancing House 9Apartments Resslova by The Dancing House 10Apartments Resslova by The Dancing House 11Apartments Resslova by The Dancing House 12Apartments Resslova by The Dancing House 13Apartments Resslova by The Dancing House 14Apartments Resslova by The Dancing House 15Apartments Resslova by The Dancing House 16Apartments Resslova by The Dancing House 17Apartments Resslova by The Dancing House 18Apartments Resslova by The Dancing House 19Apartments Resslova by The Dancing House 20Apartments Resslova by The Dancing House 21Apartments Resslova by The Dancing House 22Apartments Resslova by The Dancing House 23Apartments Resslova by The Dancing House 24Apartments Resslova by The Dancing House 25Apartments Resslova by The Dancing House 26Apartments Resslova by The Dancing House 27Apartments Resslova by The Dancing House 28Apartments Resslova by The Dancing House 29Apartments Resslova by The Dancing House 30Apartments Resslova by The Dancing House 31Apartments Resslova by The Dancing House 32Apartments Resslova by The Dancing House 33Apartments Resslova by The Dancing House 34Apartments Resslova by The Dancing House 35Apartments Resslova by The Dancing House 36Apartments Resslova by The Dancing House 37Apartments Resslova by The Dancing House 38Apartments Resslova by The Dancing House 39Apartments Resslova by The Dancing House 40Apartments Resslova by The Dancing House 41Apartments Resslova by The Dancing House 42Apartments Resslova by The Dancing House 43Apartments Resslova by The Dancing House 44Apartments Resslova by The Dancing House 45Apartments Resslova by The Dancing House 46Apartments Resslova by The Dancing House 47Apartments Resslova by The Dancing House 48Apartments Resslova by The Dancing House 49Apartments Resslova by The Dancing House 50Apartments Resslova by The Dancing House 51Apartments Resslova by The Dancing House 52Apartments Resslova by The Dancing House 53Apartments Resslova by The Dancing House 54Apartments Resslova by The Dancing House 55Apartments Resslova by The Dancing House 56Apartments Resslova by The Dancing House 57Apartments Resslova by The Dancing House 58Apartments Resslova by The Dancing House 59

Situated in Prague, Apartments Resslova by The Dancing House provides accommodation a 13-minute walk from Wenceslas Square and a 14-minute walk from Prague National Museum. Complimentary WiFi is featured.

All units come with a fully equipped kitchen including an oven and a living room with a flat-screen TV with satellite channels. A microwave, a toaster and fridge are also available, as well as a kettle.

Guests can also relax in the shared lounge area.

Charles Bridge is 1.2 km from the apartment.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartments Resslova by The Dancing House)

Jídlo a pití

Restaurace, Dovoz potravin, Možnosti snídaně

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek), Parkování na ulici

Služby na recepci

Zajištění lístků a vstupenek

Společné prostory

Společná kuchyně, Společenská místnost

Úklidová služba

Denní pokojová služba

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Všechny prostory nekuřácké, Pelíšky pro domácí mazlíčky, Misky pro domácí mazlíčky

Obecné podmínky (Apartments Resslova by The Dancing House)

Příjezd od 12:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, JCB, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartments Resslova by The Dancing House)

Informujte prosím Apartments Resslova by The Dancing House o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 100 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.