Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment Suchdol 3***, Praha

Snadná online rezervace Apartment Suchdol a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Suchdol (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Suchdol. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Suchdol může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Suchdol se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Suchdol vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Apartment Suchdol 3*** (Apartmány), Praha

20 K Horoměřicům Praha 6 Suchdol, Praha 6, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Suchdol
Apartment Suchdol 1Apartment Suchdol 2Apartment Suchdol 3Apartment Suchdol 4Apartment Suchdol 5Apartment Suchdol 6Apartment Suchdol 7Apartment Suchdol 8Apartment Suchdol 9Apartment Suchdol 10Apartment Suchdol 11Apartment Suchdol 12Apartment Suchdol 13Apartment Suchdol 14Apartment Suchdol 15Apartment Suchdol 16Apartment Suchdol 17Apartment Suchdol 18Apartment Suchdol 19Apartment Suchdol 20Apartment Suchdol 21Apartment Suchdol 22Apartment Suchdol 23Apartment Suchdol 24Apartment Suchdol 25Apartment Suchdol 26Apartment Suchdol 27Apartment Suchdol 28Apartment Suchdol 29Apartment Suchdol 30Apartment Suchdol 31Apartment Suchdol 32Apartment Suchdol 33Apartment Suchdol 34Apartment Suchdol 35Apartment Suchdol 36Apartment Suchdol 37Apartment Suchdol 38Apartment Suchdol 39Apartment Suchdol 40Apartment Suchdol 41

Apartmán Suchdol se nachází v Praze, 7,7 km od katedrály sv. Víta a Pražského hradu a 5 km od 115. výročí Harleye Davidsona.

Apartmán má TV s plochou obrazovkou a kuchyni s myčkou nádobí, sporákem a kávovarem.

Každé ráno se podává kontinentální snídaně.

Mezi oblíbené zajímavosti v okolí patří Karlův most, Staroměstské náměstí a Pražský orloj vzdálené do 35 minut hromadnou dopravou. Autobusová zastávka leží 250 metrů odsud.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Suchdol)

Jídlo a pití

Možnosti snídaně, Snídaně do pokoje

Doprava

Parkování na ulici

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartment Suchdol)

Příjezd od 17:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Suchdol)

Informujte prosím Apartment Suchdol o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.