Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment U hroznu 3***, Praha

Snadná online rezervace Apartment U hroznu a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment U hroznu (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment U hroznu. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment U hroznu může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment U hroznu se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment U hroznu vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Apartment U hroznu 3*** (Apartmány), Praha

Hroznová 2, Praha 1, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment U hroznu
Apartment U hroznu 1Apartment U hroznu 2Apartment U hroznu 3Apartment U hroznu 4Apartment U hroznu 5Apartment U hroznu 6Apartment U hroznu 7Apartment U hroznu 8Apartment U hroznu 9Apartment U hroznu 10Apartment U hroznu 11Apartment U hroznu 12Apartment U hroznu 13Apartment U hroznu 14Apartment U hroznu 15Apartment U hroznu 16Apartment U hroznu 17Apartment U hroznu 18Apartment U hroznu 19Apartment U hroznu 20Apartment U hroznu 21Apartment U hroznu 22Apartment U hroznu 23Apartment U hroznu 24Apartment U hroznu 25Apartment U hroznu 26Apartment U hroznu 27Apartment U hroznu 28Apartment U hroznu 29Apartment U hroznu 30Apartment U hroznu 31Apartment U hroznu 32

Apartmán U Hroznu najdete v budově ze 16. století přímo v centru Prahy. Za 5 minut odtud dojdete na Karlův most a do parku na Kampě. Lennonova zeď je vzdálená 50 metrů. V celém apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Apartmán se skládá z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, psacím stolem, kuchyně a jídelny s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V koupelně najdete sprchový kout a toaletu, ručníky a ložní prádlo.

V bezprostřední blízkosti Apartmánu U Hroznu najdete několik barů, kaváren, restaurací a obchodů. Staré Město a Václavské náměstí leží 1,3 km odtud. Pražský hrad je vzdálený 1,2 km.

Tramvajová zastávka Malostranské náměstí se nachází 500 metrů od apartmánu, stanice metra Malostranská (linka A) je 750 metrů odtud.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment U hroznu)

Aktivity

Cyklistika

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení

Obecné podmínky (Apartment U hroznu)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment U hroznu)

Upozorňujeme, že toto ubytování nemá recepci. Kontaktujte prosím ubytování předem a dohodněte se na check-inu. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Informujte prosím Apartment U hroznu o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.