Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartments Cordeus, Praha

Snadná online rezervace Apartments Cordeus a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartments Cordeus (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartments Cordeus. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartments Cordeus může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartments Cordeus se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartments Cordeus vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Apartments Cordeus (Apartmány), Praha

Na dlouhém lánu 11, Praha 6 V., Praha 6, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartments Cordeus
Apartments Cordeus 1Apartments Cordeus 2Apartments Cordeus 3Apartments Cordeus 4Apartments Cordeus 5Apartments Cordeus 6Apartments Cordeus 7Apartments Cordeus 8Apartments Cordeus 9Apartments Cordeus 10Apartments Cordeus 11Apartments Cordeus 12Apartments Cordeus 13Apartments Cordeus 14Apartments Cordeus 15Apartments Cordeus 16Apartments Cordeus 17Apartments Cordeus 18Apartments Cordeus 19Apartments Cordeus 20Apartments Cordeus 21Apartments Cordeus 22Apartments Cordeus 23Apartments Cordeus 24Apartments Cordeus 25Apartments Cordeus 26Apartments Cordeus 27Apartments Cordeus 28Apartments Cordeus 29Apartments Cordeus 30

Tento apartmán se nachází v Praze, 2,6 km od katedrály sv. Víta a 2,7 km od Pražského hradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě.

Apartmán Cordeus má TV s plochou obrazovkou a kuchyň s myčkou na nádobí. Na požádání a za příplatek můžete také využívat wellness centrum.

Apartmán Cordeus je situován 3,5 km od Karlova mostu a 3,6 km od pražského zoo. Na pražské letiště Václava Havla je to 7 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartments Cordeus)

Jídlo a pití

Restaurace, Bar

Bazén a wellness

Lázně a wellness, Krytý bazén, Bazén, Sauna

Různé

Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartments Cordeus)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartments Cordeus)

Upozorňujeme, že bazén je k dispozici za příplatek ve výši 48 EUR a masáže za příplatek ve výši 26 EUR. Místo je třeba rezervovat předem. Informujte prosím Apartments Cordeus o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.