Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Charles Bridge Economic Hostel 2**, Praha

Snadná online rezervace Charles Bridge Economic Hostel a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Charles Bridge Economic Hostel (Hostely), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Charles Bridge Economic Hostel. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Charles Bridge Economic Hostel může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Charles Bridge Economic Hostel se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Charles Bridge Economic Hostel vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.7

Charles Bridge Economic Hostel 2** (Hostely), Praha

Mostecka 4/53, Praha 1, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Charles Bridge Economic Hostel
Charles Bridge Economic Hostel 1Charles Bridge Economic Hostel 2Charles Bridge Economic Hostel 3Charles Bridge Economic Hostel 4Charles Bridge Economic Hostel 5Charles Bridge Economic Hostel 6Charles Bridge Economic Hostel 7Charles Bridge Economic Hostel 8Charles Bridge Economic Hostel 9Charles Bridge Economic Hostel 10Charles Bridge Economic Hostel 11Charles Bridge Economic Hostel 12Charles Bridge Economic Hostel 13Charles Bridge Economic Hostel 14Charles Bridge Economic Hostel 15Charles Bridge Economic Hostel 16Charles Bridge Economic Hostel 17Charles Bridge Economic Hostel 18Charles Bridge Economic Hostel 19Charles Bridge Economic Hostel 20Charles Bridge Economic Hostel 21Charles Bridge Economic Hostel 22Charles Bridge Economic Hostel 23Charles Bridge Economic Hostel 24Charles Bridge Economic Hostel 25Charles Bridge Economic Hostel 26Charles Bridge Economic Hostel 27Charles Bridge Economic Hostel 28Charles Bridge Economic Hostel 29Charles Bridge Economic Hostel 30Charles Bridge Economic Hostel 31Charles Bridge Economic Hostel 32Charles Bridge Economic Hostel 33Charles Bridge Economic Hostel 34Charles Bridge Economic Hostel 35Charles Bridge Economic Hostel 36Charles Bridge Economic Hostel 37Charles Bridge Economic Hostel 38Charles Bridge Economic Hostel 39Charles Bridge Economic Hostel 40Charles Bridge Economic Hostel 41Charles Bridge Economic Hostel 42Charles Bridge Economic Hostel 43Charles Bridge Economic Hostel 44Charles Bridge Economic Hostel 45

Malý butikový penzion Charles Bridge Economic Hostel se nachází přímo v historickém jádru Prahy u Karlova mostu. Všechny významné památky jsou v pěší vzdálenosti. Budova penzionu pochází ze 14. století a je památkově chráněná.

Nedávno renovované pokoje a společné pokoje jsou plně zařízené. Kuchyně se nachází ve všech patrech a ve všech soukromých pokojích. K dispozici je také lednice, satelitní TV s bezplatnými filmy a DVD přehrávač. Prostěradla, ložní prádlo, ručníky a toaletní potřeby jsou připravené zdarma.

Turistické informační centrum v hale slouží také jako recepce. Vysokorychlostní Wi-Fi je zdarma k dispozici ve všech prostorách. V přízemí se nachází internetová kavárna, kterou mohou hosté využívat zdarma. Káva Nespresso je hostům po celý den zdarma a bez omezení k dispozici.

Charles Bridge Economic Hostel nabízí zdarma každý den v 6 hodin prohlídku a zdarma se můžete zúčastnit také prohlídky Ghost Tour. Bezplatně je k dispozici služba praní prádla a úschova zavazadel. Pro malé cennosti můžete využít zdarma trezor na recepci. Kyvadlovou dopravu a dopravu na letiště je také možné zajistit. Ubytování nabízí v Praze řadu slev. K dispozici je zde tiskárna, skener a kopírka.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Charles Bridge Economic Hostel)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Kavárna přímo na místě, Bar, Láhev vody, Čokoláda a sušenky

Doprava

Letištní transfer, Pronájem kol (za poplatek), Kyvadlová doprava (za příplatek), Letištní transfer (za poplatek), Lístky na veřejnou dopravu, Transfer na letiště, Transfer na letiště, Kyvadlová doprava

Služby na recepci

Zajištění lístků a vstupenek, Služba concierge, Bankomat, Trezor, Turistické informace, Rezervace vstupenek, Úschova zavazadel

Společné prostory

Zahrada, Venkovní nábytek, Společenská místnost, Společná kuchyně, Terasa

Úklidová služba

Služba praní

Obchody

Obchod se suvenýry, Mini market v objektu

Různé

Topení, Prostor pro kuřáky, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Charles Bridge Economic Hostel)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, Maestro, Discover, Bankcard, UnionPay debit card, UnionPay credit card, UnionPay credit card, Cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu