Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Luxury Apartment Maiselova, Praha

Snadná online rezervace Luxury Apartment Maiselova a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Luxury Apartment Maiselova (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Luxury Apartment Maiselova. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Luxury Apartment Maiselova může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Luxury Apartment Maiselova se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Luxury Apartment Maiselova vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Luxury Apartment Maiselova (Apartmány), Praha

Maiselova 5 4th Floor, Praha 1, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Luxury Apartment Maiselova
Luxury Apartment Maiselova 1Luxury Apartment Maiselova 2Luxury Apartment Maiselova 3Luxury Apartment Maiselova 4Luxury Apartment Maiselova 5Luxury Apartment Maiselova 6Luxury Apartment Maiselova 7Luxury Apartment Maiselova 8Luxury Apartment Maiselova 9Luxury Apartment Maiselova 10Luxury Apartment Maiselova 11Luxury Apartment Maiselova 12Luxury Apartment Maiselova 13Luxury Apartment Maiselova 14Luxury Apartment Maiselova 15Luxury Apartment Maiselova 16Luxury Apartment Maiselova 17Luxury Apartment Maiselova 18Luxury Apartment Maiselova 19Luxury Apartment Maiselova 20Luxury Apartment Maiselova 21Luxury Apartment Maiselova 22Luxury Apartment Maiselova 23Luxury Apartment Maiselova 24Luxury Apartment Maiselova 25Luxury Apartment Maiselova 26Luxury Apartment Maiselova 27Luxury Apartment Maiselova 28Luxury Apartment Maiselova 29Luxury Apartment Maiselova 30Luxury Apartment Maiselova 31Luxury Apartment Maiselova 32Luxury Apartment Maiselova 33Luxury Apartment Maiselova 34Luxury Apartment Maiselova 35Luxury Apartment Maiselova 36Luxury Apartment Maiselova 37Luxury Apartment Maiselova 38Luxury Apartment Maiselova 39

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Praze, 200 metrů od Staroměstského náměstí a Orloje, a má balkon s výhledem na město. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

K dispozici je kuchyň s myčkou, sporákem a mikrovlnnou troubou a koupelna s toaletními potřebami zdarma a fénem. Těšit se můžete na kabelovou TV s plochou obrazovkou a iPad.

Luxusní apartmán Maiselova je vzdálený 600 metrů od Karlova mostu a 1 km od Václavského náměstí. Na pražské letiště Václava Havla je to odtud 11 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Luxury Apartment Maiselova)

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci

Zajištění lístků a vstupenek

Služby pro rodiny a zábava

Televizní programy pro děti

Různé

Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace

Obecné podmínky (Luxury Apartment Maiselova)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Luxury Apartment Maiselova)

Informujte prosím Luxury Apartment Maiselova o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.