Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Luxury Versace apartment 4****, Praha

Snadná online rezervace Luxury Versace apartment a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Luxury Versace apartment (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Luxury Versace apartment. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Luxury Versace apartment může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Luxury Versace apartment se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Luxury Versace apartment vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Luxury Versace apartment 4**** (Apartmány), Praha

25 Dittrichova, Praha 2, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Luxury Versace apartment
Luxury Versace apartment 1Luxury Versace apartment 2Luxury Versace apartment 3Luxury Versace apartment 4Luxury Versace apartment 5Luxury Versace apartment 6Luxury Versace apartment 7Luxury Versace apartment 8Luxury Versace apartment 9Luxury Versace apartment 10Luxury Versace apartment 11Luxury Versace apartment 12Luxury Versace apartment 13Luxury Versace apartment 14Luxury Versace apartment 15Luxury Versace apartment 16Luxury Versace apartment 17Luxury Versace apartment 18Luxury Versace apartment 19Luxury Versace apartment 20Luxury Versace apartment 21Luxury Versace apartment 22Luxury Versace apartment 23Luxury Versace apartment 24Luxury Versace apartment 25Luxury Versace apartment 26Luxury Versace apartment 27Luxury Versace apartment 28Luxury Versace apartment 29Luxury Versace apartment 30Luxury Versace apartment 31Luxury Versace apartment 32Luxury Versace apartment 33Luxury Versace apartment 34Luxury Versace apartment 35Luxury Versace apartment 36Luxury Versace apartment 37Luxury Versace apartment 38Luxury Versace apartment 39Luxury Versace apartment 40Luxury Versace apartment 41Luxury Versace apartment 42Luxury Versace apartment 43

Luxury Versace Apartment s bezplatným Wi- Fi nabízí ubytování v Praze, 1,1 km od Národního muzea. Na Václavské náměstí je to odtud 1,1 km.

Apartmán zahrnuje posezení a kuchyň s myčkou i sporákem. Nechybí ložní prádlo ani ručníky.

Luxury Versace apartment stojí 1,2 km od Karlova mostu a 1,3 km od Staroměstského náměstí. Letiště Václava Havla Praha leží 11 km daleko.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Luxury Versace apartment)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Kulečník

Doprava

Parkování na ulici

Různé

Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Luxury Versace apartment)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Luxury Versace apartment)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Luxury Versace apartment o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.