Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Miraculous Appartement 2**, Praha

Snadná online rezervace Miraculous Appartement a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Miraculous Appartement (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Miraculous Appartement. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Miraculous Appartement může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Miraculous Appartement se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Miraculous Appartement vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.6

Miraculous Appartement 2** (Apartmány), Praha

15 Karmelitská Numero 4, Praha 1, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Miraculous Appartement
Miraculous Appartement 1Miraculous Appartement 2Miraculous Appartement 3Miraculous Appartement 4Miraculous Appartement 5Miraculous Appartement 6Miraculous Appartement 7Miraculous Appartement 8Miraculous Appartement 9Miraculous Appartement 10Miraculous Appartement 11Miraculous Appartement 12Miraculous Appartement 13Miraculous Appartement 14Miraculous Appartement 15Miraculous Appartement 16Miraculous Appartement 17Miraculous Appartement 18Miraculous Appartement 19Miraculous Appartement 20Miraculous Appartement 21Miraculous Appartement 22Miraculous Appartement 23Miraculous Appartement 24Miraculous Appartement 25Miraculous Appartement 26Miraculous Appartement 27Miraculous Appartement 28Miraculous Appartement 29Miraculous Appartement 30Miraculous Appartement 31Miraculous Appartement 32Miraculous Appartement 33

Tento apartmán se nachází v Praze a má balkon a terasu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Apartmán zahrnuje posezení, kuchyň a vlastní koupelnu. K dispozici jsou ručníky a ložní prádlo.

Miraculous Appartement je vzdálený 500 metrů od Karlova mostu a 600 metrů od Pražského hradu. Na letiště Václava Havla Praha je to odsud 10 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Miraculous Appartement)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Aquapark

Jídlo a pití

Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Restaurace (formou bufetu)

Doprava

Hlídané parkoviště, Parkování na ulici, Lístky na veřejnou dopravu

Služby na recepci

Zajištění lístků a vstupenek

Společné prostory

Terasa, Kaple/oltář

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště

Úklidová služba

Služba praní

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Misky pro domácí mazlíčky

Obecné podmínky (Miraculous Appartement)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Miraculous Appartement)

Informujte prosím Miraculous Appartement o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.