Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Old Town Apartments Tyn 4****, Praha

Snadná online rezervace Old Town Apartments Tyn a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Old Town Apartments Tyn (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Old Town Apartments Tyn. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Old Town Apartments Tyn může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Old Town Apartments Tyn se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Old Town Apartments Tyn vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Old Town Apartments Tyn 4**** (Apartmány), Praha

Týnská ulička 5, Praha 1, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Old Town Apartments Tyn
Old Town Apartments Tyn 1Old Town Apartments Tyn 2Old Town Apartments Tyn 3Old Town Apartments Tyn 4Old Town Apartments Tyn 5Old Town Apartments Tyn 6Old Town Apartments Tyn 7Old Town Apartments Tyn 8Old Town Apartments Tyn 9Old Town Apartments Tyn 10Old Town Apartments Tyn 11Old Town Apartments Tyn 12Old Town Apartments Tyn 13Old Town Apartments Tyn 14Old Town Apartments Tyn 15Old Town Apartments Tyn 16Old Town Apartments Tyn 17Old Town Apartments Tyn 18Old Town Apartments Tyn 19Old Town Apartments Tyn 20Old Town Apartments Tyn 21Old Town Apartments Tyn 22Old Town Apartments Tyn 23Old Town Apartments Tyn 24Old Town Apartments Tyn 25Old Town Apartments Tyn 26

Old Town Apartments Tyn se nachází v centru Prahy, 100 metrů od Staroměstského náměstí. Mají Wi-Fi zdarma, klimatizaci a bezpečnostní schránku velikosti laptopu.

Ve všech apartmánech je k dispozici satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD, CD přehrávač a rádio, posezení s pohovkou, koupelna s fénem, pantofli a toaletními potřebami zdarma, pračka a sušička. Dobře vybavená kuchyně s jídelním stolem umožňuje vlastní stravování.

Old Town Apartments Tyn stojí 250 metrů od Staroměstské radnice s orlojem, 1 km od Václavského náměstí a procházkou lze dojít také na 900 metrů vzdálený Karlův most.

Od apartmánu je to 170 metrů na autobusovou zastávku Staroměstské náměstí a na stanici metra Staroměstská to máte 550 metrů. Pražské letiště Václava Havla leží ve vzdálenosti 16 km od domu a hosté si mohou objednat dopravu na letiště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Old Town Apartments Tyn)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci

Trezor, Rezervace vstupenek, Úschova zavazadel

Služby pro rodiny a zábava

Televizní programy pro děti

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace

Obecné podmínky (Old Town Apartments Tyn)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Old Town Apartments Tyn)

Upozornění: na místě nelze pořádat rozlučky se svobodou.

Dále upozorňujeme, že předčasný check-in a pozdní check-out jsou možné podle obsazenosti. V případě zájmu prosím kontaktujte ubytování předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Vezměte prosím na vědomí, že za ubytování dětí ve věku od 5 do 12 let se platí příplatek ve výši 30 EUR za noc a dítě. Informujte prosím Old Town Apartments Tyn o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.