Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pension Dobroucky 2**, Praha

Snadná online rezervace Pension Dobroucky a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Dobroucky (Penziony), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Dobroucky. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Dobroucky může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Dobroucky se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Dobroucky vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.4

Pension Dobroucky 2** (Penziony), Praha

Prosecka 83/96, Praha 9, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Dobroucky
Pension Dobroucky 1Pension Dobroucky 2Pension Dobroucky 3Pension Dobroucky 4Pension Dobroucky 5Pension Dobroucky 6Pension Dobroucky 7Pension Dobroucky 8Pension Dobroucky 9Pension Dobroucky 10Pension Dobroucky 11Pension Dobroucky 12Pension Dobroucky 13Pension Dobroucky 14Pension Dobroucky 15Pension Dobroucky 16Pension Dobroucky 17Pension Dobroucky 18Pension Dobroucky 19Pension Dobroucky 20Pension Dobroucky 21Pension Dobroucky 22Pension Dobroucky 23Pension Dobroucky 24Pension Dobroucky 25Pension Dobroucky 26Pension Dobroucky 27Pension Dobroucky 28Pension Dobroucky 29Pension Dobroucky 30Pension Dobroucky 31Pension Dobroucky 32Pension Dobroucky 33Pension Dobroucky 34Pension Dobroucky 35

Pension Dobroucky se nachází v severovýchodní části Prahy a nabízí jednoduše zařízené pokoje, jedinečnou kavárnu vhodnou k posezení u sklenky i zdarma dostupné Wi-Fi.

Penzion poskytuje ubytování v pokojích s koupelnou, posezením a na požádání také s TV. Součástí penzionu je kavárna, která je otevřená od 16:00 do 22:00. Stěny jsou vyzdobené nejrůznějšími hudebními nástroji a obrazu hudebníků. Pouhých 100 metrů od budovy najdete hned několik restaurací.

Před budovou penzionu se nachází bezplatné parkoviště pro osobní auta, dodávky i auta nákladní. Stanice metra Prosek je vzdálená 600 metrů. Cesta do centra Prahy představuje 10 minut jízdy autem.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Dobroucky)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Bar

Doprava

Parkování na ulici

Služby na recepci

Trezor, Úschova zavazadel

Společné prostory

Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Pension Dobroucky)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu