Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Sir Toby's Hostel 2**, Praha

Snadná online rezervace Sir Toby's Hostel a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Sir Toby's Hostel (Hostely), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Sir Toby's Hostel. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Sir Toby's Hostel může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Sir Toby's Hostel se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Sir Toby's Hostel vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.6

Sir Toby's Hostel 2** (Hostely), Praha

Delnicka 24, Praha 7, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Sir Toby's Hostel
Sir Toby's Hostel 1Sir Toby's Hostel 2Sir Toby's Hostel 3Sir Toby's Hostel 4Sir Toby's Hostel 5Sir Toby's Hostel 6Sir Toby's Hostel 7Sir Toby's Hostel 8Sir Toby's Hostel 9Sir Toby's Hostel 10Sir Toby's Hostel 11Sir Toby's Hostel 12Sir Toby's Hostel 13Sir Toby's Hostel 14Sir Toby's Hostel 15Sir Toby's Hostel 16Sir Toby's Hostel 17Sir Toby's Hostel 18Sir Toby's Hostel 19Sir Toby's Hostel 20Sir Toby's Hostel 21Sir Toby's Hostel 22Sir Toby's Hostel 23Sir Toby's Hostel 24Sir Toby's Hostel 25Sir Toby's Hostel 26Sir Toby's Hostel 27Sir Toby's Hostel 28Sir Toby's Hostel 29Sir Toby's Hostel 30Sir Toby's Hostel 31Sir Toby's Hostel 32Sir Toby's Hostel 33Sir Toby's Hostel 34Sir Toby's Hostel 35Sir Toby's Hostel 36Sir Toby's Hostel 37Sir Toby's Hostel 38Sir Toby's Hostel 39Sir Toby's Hostel 40Sir Toby's Hostel 41Sir Toby's Hostel 42Sir Toby's Hostel 43Sir Toby's Hostel 44Sir Toby's Hostel 45Sir Toby's Hostel 46Sir Toby's Hostel 47Sir Toby's Hostel 48Sir Toby's Hostel 49Sir Toby's Hostel 50Sir Toby's Hostel 51Sir Toby's Hostel 52Sir Toby's Hostel 53Sir Toby's Hostel 54Sir Toby's Hostel 55Sir Toby's Hostel 56Sir Toby's Hostel 57Sir Toby's Hostel 58Sir Toby's Hostel 59

Hostel Sir Toby's stojí jen 100 metrů od tramvajové zastávky Dělnická a 10 minut tramvají od centra Prahy. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech společných prostorách hotelu.

Všechny pokoje jsou individuálně zařízeny českými starožitnostmi a nechybí v nich psací stůl. Většina pokojů má také vlastní koupelnu.

Hosté mohou zajít do hospody v cihlovém sklepě, kde se čepuje české pivo a pořádají pravidelné akce. V přízemí je k dispozici společná kuchyň. V hostelu se může podávat snídaně formou bufetu. Jednou týdně se griluje na zahradě.

Sir Toby's má ve společných prostorách 5 počítačů s přístupem k internetu, které mohou hosté využívat zdarma.

V okolí najdete různé restaurace, kluby, obchody a parky. Po předchozí domluvě vám personál hostelu Sir Toby's může za příplatek zajistit dopravu z letiště a zpět.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Sir Toby's Hostel)

Aktivity

Šipky

Jídlo a pití

Gril, Bar

Doprava

Letištní transfer (za poplatek), Kyvadlová doprava (za příplatek), Pronájem kol (za poplatek), Kyvadlová doprava, Letištní transfer, Parkovací garáž

Služby na recepci

Uzamykatelné skříňky, Úschova zavazadel, Rezervace vstupenek, Trezor, Recepce 24 hodin denně

Společné prostory

Společná kuchyně, Knihovna, Herna, Terasa, Zahrada

Úklidová služba

Služba praní

Různé

Rodinné pokoje, Nekuřácké pokoje, Prostor pro kuřáky, Všechny prostory nekuřácké, Topení, Výtah

Obecné podmínky (Sir Toby's Hostel)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Sir Toby's Hostel)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Sir Toby's Hostel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.