Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa, Praha

Snadná online rezervace Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa (Ubytování v soukromí), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa (Ubytování v soukromí), Praha

U Zimoviště 1 (Cirkusová 1b) novostavba naproti domu v Cirkusové 2110/1, Praha 9, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa
Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 1Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 2Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 3Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 4Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 5Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 6Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 7Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 8Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 9Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 10Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 11Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 12Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 13Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 14Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 15Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 16Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 17Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 18Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa 19

Hotel Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa nabízí ubytování v Praze, 10 km od O2 areny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení.

Pokoje mají společnou koupelnu se sprchou a bidetem. Ve všech pokojích je k dispozici kávovar a rychlovarná konvice.

Ubytování se nachází 15 km od Václavského náměstí a Národního muzea v Praze. Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 26 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Doprava

Hlídané parkoviště, Parkování na ulici

Společné prostory

Terasa, Venkovní nábytek

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa)

Upozorňujeme, že na místě je kočka a pes. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Sun Terrace Studio / Studio Sluneční terasa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.