Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Theatre Apartment 4****, Praha

Snadná online rezervace Theatre Apartment a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Theatre Apartment (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Theatre Apartment. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Theatre Apartment může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Theatre Apartment se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Theatre Apartment vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Theatre Apartment 4**** (Apartmány), Praha

27 Pštrossova, Praha 1, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Theatre Apartment
Theatre Apartment 1Theatre Apartment 2Theatre Apartment 3Theatre Apartment 4Theatre Apartment 5Theatre Apartment 6Theatre Apartment 7Theatre Apartment 8Theatre Apartment 9Theatre Apartment 10Theatre Apartment 11Theatre Apartment 12Theatre Apartment 13Theatre Apartment 14

Apartmán Theatre se nachází v Praze, 800 metrů od Karlova mostu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi a výhled na město.

Tento apartmán s možností vlastního stravování má kuchyň se sporákem a myčkou a terasu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Apartmán Theatre je vzdálen 900 metrů od Václavského náměstí a orloje na Staroměstském náměstí a  11 km od Letiště Václava Havla Praha.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Theatre Apartment)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek)

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Theatre Apartment)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Theatre Apartment)

Informujte prosím Theatre Apartment o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.