Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Tomas Apartment, Praha

Snadná online rezervace Tomas Apartment a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Tomas Apartment (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Tomas Apartment. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Tomas Apartment může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Tomas Apartment se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Tomas Apartment vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Tomas Apartment (Apartmány), Praha

Ve Smečkách, Praha 1, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Tomas Apartment
Tomas Apartment 1Tomas Apartment 2Tomas Apartment 3Tomas Apartment 4Tomas Apartment 5Tomas Apartment 6Tomas Apartment 7Tomas Apartment 8Tomas Apartment 9Tomas Apartment 10Tomas Apartment 11Tomas Apartment 12Tomas Apartment 13

Just a 4-minute walk from Prague National Museum and a 5-minute walk from Wenceslas Square and featuring free WiFi, Tomas Apartment is an apartment in Prague. The property is a 14-minute walk from Prague Astronomical Clock.

This apartment comes with a seating area, a kitchen with an oven, and a flat-screen TV.

Old Town Square is 1.2 km from the apartment.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Tomas Apartment)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek)

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Tomas Apartment)

Příjezd od 17:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Tomas Apartment)

Informujte prosím Tomas Apartment o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.