Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Trziste Apartment, Praha

Snadná online rezervace Trziste Apartment a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Praha bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Trziste Apartment (Apartmány), ubytování v Praze, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Trziste Apartment. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Trziste Apartment může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Trziste Apartment se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Trziste Apartment vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Trziste Apartment (Apartmány), Praha

11 Tržiště Malá strana, Praha 1, Praha, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Trziste Apartment
Trziste Apartment 1Trziste Apartment 2Trziste Apartment 3Trziste Apartment 4Trziste Apartment 5Trziste Apartment 6Trziste Apartment 7Trziste Apartment 8Trziste Apartment 9Trziste Apartment 10Trziste Apartment 11Trziste Apartment 12Trziste Apartment 13Trziste Apartment 14Trziste Apartment 15Trziste Apartment 16Trziste Apartment 17Trziste Apartment 18Trziste Apartment 19Trziste Apartment 20Trziste Apartment 21Trziste Apartment 22Trziste Apartment 23Trziste Apartment 24

Boasting garden views, Trziste Apartment is an apartment around a 5-minute walk from Prague Castle. The apartment, housed in a building dating from 16th century, is a 5-minute walk from the St. Vitus Cathedral.

This apartment has 2 bedrooms, a satellite flat-screen TV, and a kitchen with a dishwasher. The apartment also has a seating area and a bathroom.

Guests can also relax in the garden.

Charles Bridge is 600 metres from the apartment.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Trziste Apartment)

Služby na recepci

Zajištění lístků a vstupenek

Společné prostory

Zahrada

Služby pro rodiny a zábava

Televizní programy pro děti

Různé

Zvuková izolace, Misky pro domácí mazlíčky, Nekuřácké pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Trziste Apartment)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Trziste Apartment)

Informujte prosím Trziste Apartment o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.